Nasze projekty

Dom w puszczy kampinoskiej

Realizacja jest zlokalizowana na skraju Puszczy Kampinoskiej. Projekt jest odpowiedzią na potrzeby młodego, dynamicznego małżeństwa z dwójką dzieci. Cechuje go funkcjonalność przy zachowaniu otwartego planu strefy dziennej i uwydatnieniu dużej powierzchni inwestycji…

Read More

Dom letni

Projekt stworzono dla małżeństwa w średnim wieku, na co dzień mieszkającego w centrum Warszawy. Dom letni powstał z myślą o możliwości ucieczki od zgiełku dnia codziennego. Sama lokalizacja jest miejscem bardzo klimatycznym, stąd wnętrze domu oddaje charakter otoczenia: znajdziemy tu kominek, przestronną kuchnię i salon oraz przytulną sypialnię, utrzymane w stonowanej kolorystyce, z materiałów oddających urok natury. Dom ten jest miejscem, zarówno wypoczynku w okresie wiosenno-letnim, jak i spędzania świąt w gronie rodzinnym.

Read More

Future&Violet

Mieszkanie na Zielonym Żoliborzu to kwintesencja nowoczesnego stylu, który świetnie się sprawdza w nowym budownictwie. Sercem mieszkania jest salon z aneksem kuchennym. Fioletowe krzesła z tworzywa oraz sofa-blob są elementem najnowszych trendów. Te akcenty dopełnione zostały jasną drewnianą posadzką oraz szarością i bielą. Zabudowa kuchenna jest atrakcyjna dzięki innej barwie jednej z szafek.

Read More

Industrialny gocław

Całe mieszkanie zostało zaprojektowane w jednym stylu. Monochromatyczne meble z dodatkiem drewna zostały wykonane na wymiar, więc idealnie pasują do każdego pomieszczenia. Wnętrze nasycone detalami i dodatkami jest przytulne i interesujące. Pikowana ściana w przedpokoju i współczesne obrazy sprawiają, że mieszkanie ma swój charakter.

Read More

Ruczaj park w Wilanowie

Projekt z nutką bezpretensjonalnej elegancji. Otwarta przestrzeń mieszkania na poddaszu łączy funkcje gabinetu na antresoli, biblioteki i eleganckiego, nowoczesnego salonu oraz praktycznej kuchni. Całość dopełnia piękny widok na Wilanów.

Read More

Dla dużych i małych

Zaprojektowanie mieszkania dla rodziców z dwójką dzieci jest nie lada wyzwaniem. Trzeba pamiętać o potrzebach każdego członka rodziny, dużej ilości miejsca do przechowywania pamiątek i zabawek oraz o funkcjonalności każdego pomieszczenia. Mimo wszystko, udało nam się stworzyć przestrzeń, w której każdy znajdzie swój azyl.

Read More