Nasza pracownia

Architekci wnętrz | Warszawa | Premiere Design

Nasze wartości


Kreatywność

Stawiamy na oryginalne i pięknie wykończone wnętrza. W naszej pracowni nie ma miejsca na nudę oraz monotonię. Jesteśmy zespołem osób pełnych energii z zapleczem artystycznym.


Pasja

Każdy projekt jest unikatowy i wymaga indywidualnego podejścia naszych architektów. Tworzymy projekty nieszablonowe, inspirujące, będące mieszanką naszych wieloletnich doświadczeń, najnowszych trendów oraz potrzeb klienta.


Dialog z klientem

Potrzeby klientów są dla nas najważniejsze, cechuje nas umiejętność słuchania oraz przywiązywanie wagi do najmniejszych szczegółów estetyki. Zapisujemy oraz analizujemy wszystkie uwagi klientów. Posiadamy wypracowaną, własną metodykę pracy, dzięki której powstaje pełna graficzna projekcja marzeń naszych klientów. Zapraszamy do rozmów o Państwa nowym projekcie.


Dlaczego my?

Premiere Design jest na rynku już od 15 lat. Nasz zespół zawsze chętnie podejmuje nowe wyzwania, proponując niekonwencjonalne rozwiązania. Nie boi się też ciężkiej pracy, pieczołowicie przygotowuje każdy projekt, dbając o jego wysoką jakość i każdy najdrobniejszy szczegół. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którzy chętnie polecają nas znajomym.

Marcin Herman - właściciel pracowni Premiere Design

Architekci Premiere Design odznaczają się niezwykłą kreatywnością, doskonałym zmysłem przestrzennym i posiadają bogate doświadczenie. Dbamy o to, by każde wnętrze było niepowtarzalne i profesjonalnie zaprojektowanie. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i technologie, dzięki czemu stale poszerzamy swoje kompetencje.

Projektujemy zarówno kawalerki, jak i przestronne apartamenty, a także przestrzenie biurowe i handlowo-usługowe. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem projektu i jego realizacją. Pomagamy w zakupach oraz zapewniamy współpracę ze sprawdzonymi, godnymi zaufania partnerami handlowymi i podwykonawcami.
Staramy się, aby nasze projekty były odzwierciedleniem marzeń klientów. Bo praca to nasza pasja.

Nasze biuro projektowe mieści się w Warszawie przy ulicy Ul. Tamka 34/3, 00-355 Warszawa.


Poznaj nasz zespół


 Opinie naszych klientów

Z całą odpowiedzialnością rekomenduje pracownię projektową Premiere Design jako doświadczone i godne zaufania biuro architektury wnętrz. Zrealizowany projekt wnętrza naszego biura w pełni uwzględnia potrzeby i wymagania firmy. Projektanci wykazali się ogromnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

Wszystkim ,którzy szukają profesjonalne pracowni zajmującej się projektowaniem wnętrz, polecam tą firmę i jednocześnie dziękuję za wspaniałą współpracę.

Aneta Winkowska, Office Manager

www.riversideeurope.com

Współpraca ta pozwoliła mi zarekomendować firmę Premiere Design jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji inwestycji. Wszystkie prace wykonane były sprawnie, terminowo i zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki instalacyjnej i budowlanej.

Firma Premiere Design wyróżniła się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podczas prowadzonej przez nas inwestycji.

 

Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Premiere Design jako rzetelnego partnera.

Janusz Machnicki , Project Manager

http://new.abb.com/pl

Na moje zlecenie wykonano projekt mieszkania w Warszawie wraz z jego aranżacją i nadzorem autorskim.

Niewątpliwie atuty tej firmy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość i zaangażowanie.

Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez Zespół Premiere Design pozwala mi polecić firmę nie tylko jako dobrego konsultanta, ale również jako profesjonalnego partnera przy kompleksowym projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Krzysztof Berndt

Osoba prywatna

Pracownia architektoniczna Premiere Design wykonała w 2010 roku aranżację mojego mieszkania. Obejmowała ona głównie dobór umeblowania, elementów oświetlenia oraz elementów dekoracyjnych.

Wszystkie prace zostały wykonane w terminie w sposób spełniający moje oczekiwania. Pani Architekt zastosowała najnowsze rozwiązania techniczne i funkcjonalne.

Współpraca z pracownią przebiegała bez zarzutów.

Polecam firmę Premiere Design jako kompetentną, terminową i fachową.

Tomasz Dębski

Private person

Projektanci wykazali się nowatorskimi pomysłami oraz znajomością tematu. Pracownicy studia bardzo dokładnie poznali moje oczekiwania, potrzeby i stworzyli projekt, który całkowicie zaaprobowałam. Od początku do końca współpracowało nam się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Wszystkim, którzy szukają profesjonalnej pracowni zajmującej się projektowaniem wnętrz, polecam firmę Premiere Design i jednocześnie dziękuję za wspaniałą współpracę.

Alina Kłusińska

Private person